.

.

mimiliy Mobilya Yastık 50-200 Pcs 9mm 10mm 13mm 14mm Ahşap Düğme Üst Fişler Parke Mobilya Fişler Mobilya Donanım Yedek parçaları

mimiliy Mobilya Yastık 50-200 Pcs 9mm 10mm 13mm 14mm Ahşap Düğme Üst Fişler Parke Mobilya Fişler Mobilya Donanım Yedek parçaları

₺ 219.60

Stokta
Mağazada

1. Pratik parçalar-çirkin vida deliklerini doldurmak için çok uygundur; ahşap tutkalı ile kolayca monte edilebilir. 2. Geniş kullanım yelpazesi-çeşitli el sanatları, ağaç işleri ve mobilya projelerinde kullanılabilir. 3. Dekoratif görünüm-Tam oturduğunda, düğme kafası ahşap yüzeyin üzerinde ve vida deliğinin kenarının üzerinde çıkıntı yaparak daha dekoratif bir görünüm kazandırır. 4. Güvenli uyum-hafif konik fiş gövdesi sıkı bir uyum sağlar; ahşap tahıl, en iyi uyumu elde etmek için fişin genişliği boyunca uzanır. 5. Boyalı veya Lekeli-Mükemmel ahşap renk uyumu veya kontrast vurgusu. 50-200 adet 9mm 10mm 13mm 14mm ahşap düğme üst fiş parke mobilya fiş mobilya donanım değiştirmesiözelleştirme : Malzeme : ahşapyüzey işleme : cilalamarenk : ahşapaçıklama : 1. Pratik parçalar-çirkin vida deliklerini doldurmak için çok uygundur; ahşap tutkalı ile kolayca monte edilebilir.2. Geniş kullanım yelpazesi-çeşitli el sanatları, ağaç işleri ve mobilya projelerinde kullanılabilir.3. Dekoratif görünüm-Tam oturduğunda, düğme kafası ahşap yüzeyin üzerinde ve vida deliğinin kenarının üzerinde çıkıntı yaparak daha dekoratif bir görünüm kazandırır.4. Güvenli uyum-hafif konik fiş gövdesi sıkı bir uyum sağlar; ahşap tahıl, en iyi uyumu elde etmek için fişin genişliği boyunca uzanır.5. Boyalı veya Lekeli-Mükemmel ahşap renk uyumu veya kontrast vurgusu.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 2-3% hataya izin verin ve sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olunürün fotoğrafları ayni alınır, çünkü çekim ışıktan ve ekrandan farklıdır, renk farkı olabilir, mallar gerçek türe tabidir TEŞEKKÜR ederim!Ürünlerim sıkı kalite kontrol prosedürlerini geçti, satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Material:
wood
Surface treatment:
polishing
Color:
wood
description:
1. Practical parts-very suitable for filling unsightly screw holes; can be easily installed with wood glue. :
2. Wide range of uses-can be used in various crafts, woodworking, and furniture projects. :
3. Decorative appearance-When fully seated, the button head protrudes above the wooden surface and above the edge of the screw hole, adding a more decorative appearance. :
4. Safe fit-the slightly tapered plug body ensures a close fit; the wood grain extends along the width of the plug to obtain the best fit. :
5. Painted or Stained-Perfect wood color matching or emphasis on contrast. :
Please allow 2-3% error due to manual measurement and make sure you do not mind oefore ordering :
The product photos are taken in kind, because the shooting is different from the light and the display, there may be color difference, the goods are subject to the actual kind :
THANK YOU! :
My products have passed strict quality inspection procedures, you can rest assured to buy :

Alıcılar da seçin