.

.

Polipropilen PP Plastik Kaynak Çubukları Beyaz Yeşil Mavi Kırmızı Bej 5 Renk-52Ft Uzunluk Toplam, 0.2 W x 0.1 H

Polipropilen PP Plastik Kaynak Çubukları Beyaz Yeşil Mavi Kırmızı Bej 5 Renk-52Ft Uzunluk Toplam, 0.2 W x 0.1 H

₺ 29.97

Stokta
Mağazada

50 ADET Renkli PP kaynak çubukları.Kırmızı Beyaz Mavi Yeşil Sarı, her = 10 adet.Yüksek aşınma direnci,Yüksek inadhesion direnci,Düşük sıcaklık dayanımı.Toksik olmayan ve temiz özellik, iyi kendi kendine yağlama.Pp plastik kaynağına uygulayın.Talimat : PP : PP ve diğer plastik gibi çoğu plastik kaynağa uygulayın; Malzeme : pp Renk : Kırmızı Beyaz Mavi Yeşil Sarı Şartname : 0.1 x 0.2 x 12.5 in. / 0.25 * 0.5 * 32 cm Miktar : 50 adet her renk = 10 adet Yüksek sıcaklık, erime ve ekstrüzyon yoluyla PP hammaddeden yapılmış şeritler yüksek yüzey parlaklığına ve düzgün renge sahiptir.Asit ve alkali direnci, korozyon direnci ve toksik olmayan; Esas olarak PP plakaların kaynağı, kutu gövdesi yapımı, boru bağlantı parçaları yapımı ve plastik kapların ve gerekli plastik şerit ürünlerinin kaynağı için kullanılır ve yüksek kaynak hızına, sağlam kaynağa ve güçlü kaynaklanabilirliğe sahiptir.Kullanım Alanları : Tipik uygulama aralığı Otomobil endüstrisi (özellikle metal katkılı PP : çamurluklar, havalandırma boruları, fanlar vb. ), ev aletleri (bulaşık makinesi kapı gömlekleri, kurutucu havalandırma boruları, çamaşır makinesi çerçeveleri ve kapakları, buzdolabı kapı gömlekleri vb. ), tüketim malları (çim biçme makineleri ve fıskiyeler gibi çim ve bahçe ekipmanları vb. ).

Karakterislikler teklif

0.1 x 0.2 x 12.5 in. / 0.25 * 0.5 * 32 cm :
Quantity:
50 pcs each color = 10pcs
Strips made of PP raw materials through high temperature, melting and extrusion have high surface brightness and uniform color. :
Acid and alkali resistance,corrosion resistance and non - toxicity; :
It is mainly used for welding PP plates, can-body making, pipe fitting making and welding plastic containers and necessary plastic strip products, and it has high welding speed, firm welding and strong weldability. :
Intend Uses:
Typical application range Automobile industry ( mainly PP with metal additives:
fenders, ventilation pipes, fans, etc. ), appliances ( dishwasher door liners, dryer ventilation pipes, washing machine frames and covers, refrigerator door liners, etc. ), consumer goods ( lawn and horticultural equipment such as lawn mowers and sprinklers, etc. )

Alıcılar da seçin