.

.

Ontihang Çoğaltma Antika Telefon, Seramik Ev Dekor Masası Telefon Telefon, Vintage Retro Sabit Ofis Aile Otel için

Ontihang Çoğaltma Antika Telefon, Seramik Ev Dekor Masası Telefon Telefon, Vintage Retro Sabit Ofis Aile Otel için

₺ 252.30

Stokta
Mağazada

70'ler için nostalji : Bu telefon, 20.yüzyılın başlarından kalma çarpıcı bir klasik ve çağdaş İngiliz tasarımını, iç mekanlarınıza tam olarak uyan Retro bir vibe ve Lüks kaplamalarla sergiliyor.Çok fonksiyonlu Bakır Kablolu Telefon : Retro sabit hat, elektronik takvim, tarih, saat ve haftanın gününü görüntüleyebilen bir ekrana sahiptir.Tek tuşla aramaları yanıtlama, arama ve yeniden arama ve hızlı numara arama işlevleriyle birlikte gelir.Dayanıklı Malzeme : Reçine + Metal + Masif ahşap; Sabit telefon, çarpıcı parlak bir yüzeye sahip sağlam, dayanıklı, yüksek kaliteli bir telefon olup, tüm iç mekanlar için uygundur.Zil Sesi Anahtarı : Zil açma / kapama anahtarlı düğmeli kablolu telefonlar.Dinlenirken kimsenin uykunuzu bozmadığından emin olmak için zil sesini kapatabilirsiniz.Retro Dekor : Klasik sabit hatlı telefon geleneksel bir kumaş kordonla birlikte gelir ve çekici tasarımı herhangi bir evinize çekicilik katacaktır.Aileler, ofisler, lüks evler, yıldızlı oteller, galeriler, kuyumculuk firmaları, etc.to çeşitliliği ve tadı geliştirin.Retro Telefon Malzeme : Reçine + Metal Görüntüleme fonksiyonu : Caller ID, tarih ve saat belirtimi : Madde Türü : arama sorgulama Bağlı ekipmanlara giden : 1 x 1 x Sabitleme 1 1 x Telefon Kablosu 1 x Kılavuzu sorun giderme Telefon : Vida Standı 1 x Kulaklık 1 x Kulaklık Sabit Telefon Hattı Bağlantı Eller serbest Fonksiyonu : Desteği Kullanım yeri : Oturma Odası, Yatak odası, çalışma, ofis, Sanat Sergisi, hotel, mağaza, kulüp, iş hediye Paketi Listesi : . Bu telefon sadece ana telefon hattını kabul edebilir.Uzantı olarak kullanılırsanız, çalışmaz. 2. Telefonun alt kısmında biri telefon hattı diğeri telefon ahizesi için olmak üzere iki fiş deliği vardır.Lütfen fişin doğru olmadığını onaylayın. 3. Lütfen telefon hattınızın düzgün çalıştığından emin olun, test için telefonun başka bir normal çalışmasına erişmeyi deneyebilirsiniz.Yukarıda size tavsiyem var.Karşı kontrol edebilirsiniz.Son olarak, telefon hala çalışamıyorsa, lütfen benimle iletişime geçin, sizin için çözeceğim, teşekkür ederim.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Retro Phone
Material:
Resin + Metal
Display function:
Caller ID, date and time, outgoing call inquiry
Connected Equipment:
Telephone Line Connection
Hands free Function:
Support
Use place:
living room, bedroom, study, office, art show, hotel, store, club, business gift
Package List:
1 x Landline :
1 x Earpiece :
1 x Earpiece Stand :
1 x Fixing Screw :
1 x Telephone Cable :
1 x Manual :
Telephone troubleshooting:
1. This phone can only accept the main telephone line. If you are used as an extension, it will not work. :
2. There are two plug holes at the bottom of the telephone, one for the telephone line and one for the telephone handset. Please confirm that the plug is not correct. :
3. Please make sure your telephone line is working properly, you can try to access another normal work of the phone, for testing. Above is my advice to you. You can check against. :
If, finally, the phone still can not work, please contact me, I will solve for you, thank you. :

Alıcılar da seçin