.

.

Dijital LED Voltmetre, Gerilim Ölçer Dijital Voltmetre, LED Voltmetre Endüstrisi için (Yazı Tipi Arka Işık Rengi kırmızı)

Dijital LED Voltmetre, Gerilim Ölçer Dijital Voltmetre, LED Voltmetre Endüstrisi için (Yazı Tipi Arka Işık Rengi kırmızı)

₺ 147.00

Stokta
Mağazada

Ters polarite koruması ile, uzun hizmet ömrü.Dış kabuk hasar görmesini önleyebilir.Yüksek doğruluk voltmetre vardır, ölçüm aralığı DC 0-100 V. ürün iyi bir istikrar ve güçlü anti-girişim yeteneği vardır. 3 basamaklı LED, ölçümü, yüksek parlaklığı ve karanlıkta bile okunması kolay gösterir.Özellikleri : Yüksek doğruluk voltmetre vardır, ölçüm aralığı DC 0-100 V. 3 haneli LED ekran ölçüm, yüksek parlaklık ve karanlıkta bile okunması kolay. Dış kabuk hasar görmesini önleyebilir.Ters polarite koruması ile, uzun hizmet ömrü.Ürün iyi bir stabiliteye ve güçlü anti-parazit kabiliyetine sahiptir.Ev voltmetresini izlemek için kullanılır, ayrıca diğer DC voltmetre ölçümlerine de uygulanır.Şartname : Test voltaj aralığı DC 0 ~ 100 V Doğruluk %1 Ekran 3 basamaklı LED Çalışma sıcaklığı-10 ~ + 65℃ Ölçüm hızı 200m S / saat Güç DC 3 - 30 V Maks.çıkış DC 100 V (100v'un üstünde yanma riski taşır) Min.çıkış DC 0 V (Aşağıda 0 V, ölçüm yanlış veya gösterilmiyor) Akım tüketimi

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin