.

.

Panduit FXTRP8NUFSNF049 QuickNet Kablo Demeti Kablo Takımı Aqua

Panduit FXTRP8NUFSNF049 QuickNet Kablo Demeti Kablo Takımı Aqua

₺ 2218.50

Stokta
Mağazada

Elyaf Tipi-OM3. Lif Sayısı-12. Standartlar Karşılandı-ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, TIA/EIA 604-12 (FOCIS-12) ve Ro HS Uyumlu standartları karşılar veya aşar.Uygulama-Birden çok MPO tabanlı altyapı bileşenini LAN anahtarları, sunucular, patch paneller ve bölge dağıtım alanları gibi LC tabanlı bileşenlere bağlayın.Parça Özellikleri - Bu küçük kablolar israfı en aza indirir, kablo yönetimini optimize eder, dağıtımı hızlandırır ve esnekliği ve yönetilebilirliği artırır.Elyaf Tipi-OM3. Lif Sayısı-12. Standartlar Karşılandı-ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, TIA/EIA 604-12 (FOCIS-12) ve Ro HS Uyumlu standartları karşılar veya aşar.Uygulama-Birden çok MPO tabanlı altyapı bileşenini LAN anahtarları, sunucular, patch paneller ve bölge dağıtım alanları gibi LC tabanlı bileşenlere bağlayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin