.

.

EuısdanAA Geçiş Yakalamak Kilit, 40mm Retro Dekoratif Sarı Hasp w Vidalar için Bavul Göğüs Gövde Mandalı Toka, 4 paketi (Cerradura

EuısdanAA Geçiş Yakalamak Kilit, 40mm Retro Dekoratif Sarı Hasp w Vidalar için Bavul Göğüs Gövde Mandalı Toka, 4 paketi (Cerradura

₺ 26.97

Stokta
Mağazada

[BOYUT] - 1.57 "(40mm) Uzunluk, 1.06"(27mm) Genişlik, 0.35 " (9mm) Yükseklik. [ MONTAJ] -4 montaj delikleri, 2.5 mm(0.1") delik çapı.Vida sabit, montaj vidaları dahildir. [MALZEME] - Kaliteli demirden yapılmış, görünümlerini daha zarif, korozyon önleyici, iyi aşınma direnci sağlayan galvanik kaplama. [GENİŞ kullanım] - Bu antika çile tokaları küçük projeler, ev yapımı mücevher kutuları, biblo kutuları, hediye kutuları, kuş evi binası vb.Için iyi çalışır.([USO AMPLIO] - Estos cierres de cerrojo antiguos funcionan bien para proyectos pequeños, cajas de joyería caseras, cajas de baratijas, cajas de regalo, construcción de pajareras, etc. [PAKET İÇERİĞİ] -4 x Geçiş Mandalı, Bazı Vidalar([CONTENİDO DEL PAQUETE] -4 x pestillo de palanca, algunos tornillos.(L kullanmak W*H Montaj Delik Çapı : 2.5 mm / 0.1 inch Package İçerik : kaliteli demir ve metal kaplama, anti-Yapılmış 4 adet x Geçiş Mandalı, Bazı Screws Features : korozyon ve dayanıklı*) Malzeme : İron Total Boyutu : 40 x 27 x 9mm / 1.57 x 1.06 x 0,35 inç 4 Specification bu Euisdan AA Geçiş Yakalamak Kilidi, Bavul Göğüs Gövde Mandal Toka için 40mm Retro Dekoratif Sarı Hasp w Vida, Paketi : .Bu çile şeklinde tasarlanmış ve mükemmel işçilik.Ayrılmış vida delikleri kurulumu kolaylaştırır.Kutunuz tamir edildikten sonra daha retro görünecektir.Vintage ahşap kutu, mücevher kutusu, hediye kutusu, şarap kutusu, araç kutusu, mini dolap, dolap vb.Için mükemmeldir.Not : sipariş vermeden önce boyutunu kontrol edin.Izin lütfen 1-2mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık, teşekkürler.Öğenin gerçek rengi, monitörünüzün parlaklığı ve ışık parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir.Description in Spanish Cerradura de palanca, cerrojo amarillo decorativo retro de 40 mm con tornillos para maleta, cierre de maletero, paquete de 4[TAMAÑO] - 1,57" (40 mm) de largo, 1,06" (27 mm) de ancho, 0,35" (9 mm) de alto.[MONTAJE] - 4 orificios de montaje, diámetro de orificio de 2,5 mm (0,1").Tornillos fijos, tornillos de montaje incluidos.[MATERIAL] - Hecho de hierro de buena calidad, acabado de galvanoplastia que hace que su apariencia sea más elegante, anticorrosión y buena resistencia al desgaste.[USO AMPLIO] - Estos cierres de cerrojo antiguos funcionan bien para proyectos pequeños, cajas de joyería caseras, cajas de baratijas, cajas de regalo, construcción de pajareras, etc.[CONTENIDO DEL PAQUETE] - 4 x pestillo de palanca, algunos tornillos.

Karakterislikler teklif

Material:
Iron
Total Size:
40 x 27 x 9mm / 1.57 x 1.06 x 0.35 inch (L*W*H)
Mounting Hole Diameter:
2.5mm / 0.1 inch
Package Content:
4 pcs x Toggle Latch, Some Screws :
Features:
Made of good quality iron and electroplating, anti-corrosion and durable to use. :
This hasp shaped designed and exquisite workmanship. The screw holes reserved make it easy to install. Your box will looks more retro after fixed. :
Perfect for vintage wooden box, jewelry box, gift box, wine box, toolbox, mini cabinet, cupboard, etc. :
Please check the size before you place an order. :
Please allow 1-2mm differs due to manual measurement, thanks. :
The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness. :
Description in Spanish :
Cerradura de palanca, cerrojo amarillo decorativo retro de 40 mm con tornillos para maleta, cierre de maletero, paquete de 4 :
[TAMAÑO] - 1,57 (40 mm) de largo, 1,06 (27 mm) de ancho, 0,35 (9 mm) de alto. :
[MONTAJE] - 4 orificios de montaje, diámetro de orificio de 2,5 mm (0,1). Tornillos fijos, tornillos de montaje incluidos. :
[MATERIAL] - Hecho de hierro de buena calidad, acabado de galvanoplastia que hace que su apariencia sea más elegante, anticorrosión y buena resistencia al desgaste. :
[USO AMPLIO] - Estos cierres de cerrojo antiguos funcionan bien para proyectos pequeños, cajas de joyería caseras, cajas de baratijas, cajas de regalo, construcción de pajareras, etc. :
[CONTENIDO DEL PAQUETE] - 4 x pestillo de palanca, algunos tornillos :

Alıcılar da seçin