.

.

ATYTY Yeni 14 Inç 3D Ekran Amplifikatör Cep Telefonu Büyüteç HD Video Katlanır Ekran Büyütülmüş Gözler Koruma ıçin Standı Tutucu

ATYTY Yeni 14 Inç 3D Ekran Amplifikatör Cep Telefonu Büyüteç HD Video Katlanır Ekran Büyütülmüş Gözler Koruma ıçin Standı Tutucu

₺ 423.90

Stokta
Mağazada

Mükemmel Görüntüleme Deneyimi : Telefonunuzda film, video veya haber izlemeyi kolaylaştırmak için akıllı telefonunuzun ekran görüntüsünü 2 ila 3 kat büyütür.Evrensel Uyumluluk : Bu ekran büyüteci neredeyse universal.It cep telefonunuzun ekranını 8.0 inç'e kadar büyütebilir,. 3 D Efekti Ve Radyasyondan Korunma : HD zoom optik teknolojisi, PU deri + 3 D ekran, 3 D görsel zevk alın.Cep telefonu tarafından üretilen radyasyonun insan vücuduna zarar vermesini etkili bir şekilde önleyin.Harika bir Hediye : Okumada sorun yaşarlarsa veya sevdiklerinin resmini görüntüleyebilmeleri için görüntüleri geliştiren bir cihaz isterlerse, bu aynı zamanda büyükanne ve büyükbabalarınız için tatlı bir hediye olacaktır.Genç kızlara veya çocuklara verebilir, ınstragram oyunlarını geliştirebilirsiniz!.Kolaylık : Hafif ve taşınabilir.Katlandığında süper ince ve çantanızda veya çantanızda kolayca taşınabilir.Tüm durumlar için yanınızda taşıyın - kapalı, kamp, hareket halindeyken, boş zaman, vb.Dayanıklı ve kaliteli ürünlerimizden etkileneceğinize inanıyoruz!. Ve Diğer Tüm Mobil Phones More fazla insan video ya da film izlemek için, ancak, daha uzun süre için küçük bir ekran izlemek için inanılmaz derecede rahatsız oluyor onların akıllı kullanmak ve görme zarar verebilir hatta Katlanabilir Standı ile Büyüteç Amplifikatör 14 inç 3 D Ekran Büyüteci - HD Cep Telefonu Ekran Büyütücü Film.Sık sık video ve film izlerseniz ve rahatsız edici bir şekilde küçük bir ekrana bakmaktan sıkıldıysanız, ekran büyütecimiz sizin için mükemmeldir.Ürün Özellikleri : 1. Mükemmel Görüntüleme Deneyimi : Telefonunuzda film, video veya haber izlemeyi kolaylaştırmak için akıllı telefonunuzun ekran görüntüsünü 2 ila 3 kat büyütür.2. Evrensel Uyumluluk : Bu ekran büyüteci neredeyse universal.It cep telefonunuzun ekranını 8.0 inç, 3'e kadar büyütebilir. 3 D Efekti Ve Radyasyondan Korunma : HD zoom optik teknolojisi, PU deri + 3 D ekran, 3 D görsel zevk alın.Cep telefonu tarafından üretilen radyasyonun insan vücuduna zarar vermesini etkili bir şekilde önleyin.4. Harika bir Hediye : Okumada sorun yaşarlarsa veya sevdiklerinin resmini görüntüleyebilmeleri için görüntüleri geliştiren bir cihaz isterlerse, bu aynı zamanda büyükanne ve büyükbabalarınız için tatlı bir hediye olacaktır.Genç kızlara veya çocuklara verebilir, ınstragram oyunlarını geliştirebilirsiniz!5. Kolaylık : Hafif ve taşınabilir.Katlandığında süper ince ve çantanızda veya çantanızda kolayca taşınabilir.Tüm durumlar için yanınızda taşıyın - kapalı, kamp, hareket halindeyken, boş zaman, vb.Dayanıklı ve kaliteli ürünlerimizden etkileneceğinize inanıyoruz!Paket Şunlardır : 1 x telefon ekran büyüteci (14")(cep telefonları ve diğer sahne hariç) Nedeniyle farklı kişisel ölçüm teknikleri, gerçek ürün 1-3 cm hata olabilir, lütfen anlayın!.

Karakterislikler teklif

1. Perfect Viewing Experience:
Magnifies your smartphone screen display 2 to 3 times to make it easier to watch movies, videos, or news on your phone.
2. Universal Compatibility:
This screen magnifier is almost universal. It can enlarge the display of your cell phone to 8.0 inch,
3. 3D Effect And Radiation Protection:
Take HD zoom optical technology, PU leather + 3D screen, 3D visual enjoyment. Effectively prevent the radiation generated by the mobile phone to harming the human body.
4. Great Gift:
This would also be a sweet gift for your grandparents if they have trouble reading or would like a device that enhances images so that they can view the picture of they loved ones. You can give it to teen girls or kids, improve their instragram game!
5. Convenience:
Light weight and portable. Super slim when folded and can be carried around in purse or bag easily.Carry it with you for all occasions - indoors, camping, on the go, leisure, etc.We believe that you will be impressed with our durable and high quality products!
Package Include:
1 x Phone Screen Magnifier (14)(Excluding mobile phones and other props) :
Due to different personal measurement techniques, the actual product may have an error of 1-3cm, please understand! :

Alıcılar da seçin