.

.

Grommet Halkalar Aracı Kiti, Grommet Ayarı Aracı ve 100 Takım Grommets Halkalar ile Saklama Kutusu (2/5 İnç İç Çapı, Gümüş)

Grommet Halkalar Aracı Kiti, Grommet Ayarı Aracı ve 100 Takım Grommets Halkalar ile Saklama Kutusu (2/5 İnç İç Çapı, Gümüş)

₺ 35.97

Stokta
Mağazada

Çeşitli kombinasyonlar : grommet kit seti bir delik kesici, eşleşen bir mandrel ve 100 set grommet deliği (her set 1 delik ve 1 yıkayıcı içerir) ve bir saklama kutusu içerir.Grommet tool kit : ayakkabı/ ayakkabı bağı, giyim, el sanatları projeleri vb.İçin iyi tuval, muşamba, çadır ve havuz kaplamalarının onarımı için ekonomik bir çözüm sağlayın.Kullanımı kolay : grommets halkalarını delik kesici ve eşleşen mandrel ile yerine yerleştirmek kolaydır; Mandrel yüzeyde belirgin bir desene sahiptir, kaymaz daha güvenli tutuş sağlar.Halkalar boyutu : 2/5 inç (10 mm) iç delik çapı, 5/8 inç dış flanş çapı ve 1/5 inç namlu uzunluğu.Bir plastik saklama kutusu ile : yaklaşık 5. 5x3.2x1. 3 inç/ 14x8x3. 3 cm, saklamak için iyi küçük grommet aracı, almak kolay ve dikiş yaparken uygulayın.Dood DIY aracı : Grommet kiti, tuval, muşamba, çadır, tenteler, havuz örtüleri vb.Onarmak için size ekonomik bir çözüm sunar. Grommets halkaları, delik kesici ve mandrel ile daha kolay yerine takılabilir.Dayanıklı ve kullanımı kolay : Sağlam metalden yapılmış, delik kesici ve mandrel uzun süre kullanıma hizmet edebilir; Her metal kuşgözü ve yıkayıcı seti birbirine iyi oturur, kolayca çatlamaz ve kaybetmez.Bir saklama kutusu var : Küçük boyutlu grommet aletini saklamak için harika bir plastik saklama kutusu ile birlikte gelir, dikiş yaparken onları bulmak ve almak kolaydır.Ürün açıklamaları : Malzeme : metal, plastik Renk : gümüş Plastik kutu boyutu : 5. 5x3. 2x1. 3 inç/ 14x8x3. 3 cm Kuşgözü boyutu : 2/5 inç (10mm) iç delik çapı, 5/8 inç dış flanş çapı, ve 1/5 inç varil uzunluğu Paket ıçerir : 100 x Grommets halkalar set 1 x Delik kesici 1 x Mandrel 1 x saklama kutusu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin