.

.

20 Pcs Ahşap Yüzükler Bebek, ahşap Bebek Doğal diş çıkarma halkaları DIY Takı Daire Kolye Craft Yapımı Aksesuar için Bebek (70mm)

20 Pcs Ahşap Yüzükler Bebek, ahşap Bebek Doğal diş çıkarma halkaları DIY Takı Daire Kolye Craft Yapımı Aksesuar için Bebek (70mm)

₺ 46.17

Stokta
Mağazada

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【Güvenlik malzemesi】Gıda sınıfı ahşap malzeme kullanarak, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve tehlikeli değildir. 【Güvenlik malzemesi】Gıda sınıfı ahşap malzeme kullanarak, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve tehlikeli değildir. 【Güvenlik malzemesi】Gıda sınıfı ahşap malzeme kullanarak, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve tehlikeli değildir. 【Güvenlik malzemesi】Gıda sınıfı ahşap malzeme kullanarak, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve tehlikeli değildir. 【Bebekler için tasarlandı】Bebeğin diş çıkarma sırasında oynaması veya çiğnemesi için tasarlanmış, bebeğin hassas diş etlerini yatıştırmaya yardımcı olur. 【Geniş kullanım yelpazesi】 Noel çelenkleri, ev dekorasyonları, perde asma sürgüleri gibi çeşitli zanaat öğeleri için uygundur. 【DIY üretimi】 Ahşap halka, DIY yapımı bilezikler, kolyeler vb.Için uygun çok fonksiyonlu harika el sanatlarından biridir. 【Pürüzsüz yüzey】 İnce işçilik, pürüzsüz yüzey, rahat dokunuş, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı.Özellik : 1. Gıda sınıfı ahşap malzeme kullanarak, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve tehlikeli değildir. 2. Bebeğin diş çıkarma sırasında oynaması veya çiğnemesi için tasarlanmış, bebeğin hassas diş etlerini yatıştırmaya yardımcı olur. 3. Noel çelenkleri, ev dekorasyonları, perde asma sürgüleri gibi çeşitli el sanatları öğeleri için uygundur. 4. Ahşap halka, DIY yapımı bilezikler, kolyeler vb.Için uygun çok fonksiyonlu harika el sanatlarından biridir. 5. İnce işçilik, pürüzsüz yüzey, rahat dokunuş, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı.Şartname Öğe Türü : Ahşap Yüzükler Malzeme : Ahşap Renk : Ahşap Renk Ağırlık : Yaklaşık. 210g / 7.4 oz Miktar : 20 Adet Ürün Boyutu : 65# Dış Çap : Yaklaşık. 6.5 cm / 2.6 in İç Çap : Yaklaşık. 4.5 cm / 1.8 in 70 # Dış Çap : Yaklaşık. 7 cm / 2.8 in Iç Çapı : Yaklaşık. 5 cm / 2.0 in Paket Listesi : 20 x Ahşap Yüzükler Not : 1. Geçiş : 1 cm = 10mm = 0.39 inç2. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 3. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin