.

.

Çakmak, Esnek Plazma Ark Uzun Boyun USB Çakmak Şarj Edilebilir Rüzgar Geçirmez Alevsiz için Mumlar, ızgara, pişirme, kamp, Yürüyüş(Exc.

Çakmak, Esnek Plazma Ark Uzun Boyun USB Çakmak Şarj Edilebilir Rüzgar Geçirmez Alevsiz için Mumlar, ızgara, pişirme, kamp, Yürüyüş(Exc.

₺ 59.97

Stokta
Mağazada

[Karbon Ayak İzinizi Azaltmanın Bir Yolu] Tesla bobininden türetilen ARK teknolojisini kullanarak, çakmaklarımız sonsuza dek sürecek ve bir USB üzerinden kolayca şarj edilecek şekilde tasarlanmıştır port.No daha fazla bütan, daha fazla çöp yok, sadece çok fazla flaşlı çevre dostu bir çakmak. [Artritik eller için bile Çocuklar için güvenlik Tasarımı] Açma / Kapama düğmesi çocuklarınızı bunları kullanmaktan uzaklaştırır.Çakmak, sizi alevden korumak için uzun bir elastik boyuna ( yaklaşık 3,7 inç) sahiptir. [Çekici Tasarım] Elektrik Ark çakmakları Rüzgara ve Sıçramaya Karşı dayanıklıdır,tek kullanımlık çakmaktan daha kullanışlı ve taşınabilir,asla yakıta ihtiyaç duymaz, Mumlar, Kamp ,Barbekü, Yemek Pişirme, Doğum Günü Kutlaması, yürüyüş ve seyahat için mükemmeldir. [USB şarj edilebilir] Bütan kullanmak yerine, dokunduğunuz her şeyi ateşleyen plazma yayları oluşturmak için elektrik kullanır to.So çakmağınıza yakıt ikmali yapmak veya atmak ve yeni bir tane satın almak yerine, USB kablosunu bir bilgisayara veya prize takıp yeniden şarj etmeniz yeterlidir. [Dayanıklı ve Taşınabilir] Dahili dahili 200m Ah Lityum-iyon pil, tek bir şarjla 300 kıvılcım kullanımına kadar elde edilebilir .Bu ark çakmağı, günlük iç ve dış mekan etkinlikleri için hafif bir tasarıma sahiptir.Renk : Siyah.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin