.

.

Çapaksız Freze Uçları Karbür Pratik freze kesicisi Mavi Mısır Kesici Dayanıklı PCB için Uygun 1.5 inç Uzunluğunda (1.2 mm)

Çapaksız Freze Uçları Karbür Pratik freze kesicisi Mavi Mısır Kesici Dayanıklı PCB için Uygun 1.5 inç Uzunluğunda (1.2 mm)

₺ 38.97

Stokta
Mağazada

10 adet yönlendirici kesme uçları uzun bir süre için kullanılabilir.Tahtanın freze oluğu, deliği ve kenarı temiz, düzenli ve çapaksızdır.Yüksek verimlilik sağlamak için iyi frezeleme ve kesme performansına sahip ultra ince taneli karbür malzemelerin kullanılması.PCB, SMT, CNC, kalıp, gravür, plastik, bakır, paslanmaz çelik ve diğer donanım işlemleri için kullanılır.Yüksek kaliteli karbür malzemeden yapılmış, yeterli eğilme mukavemetine ve aşınma direncine sahiptir.Özellikler : 1. Yüksek verimlilik sağlamak için iyi frezeleme ve kesme performansına sahip ultra ince taneli karbür malzemelerin kullanılması.2. Tahtanın freze oluğu, deliği ve kenarı temiz, düzenli ve çapaksızdır.3. Yüksek kaliteli karbür malzemeden yapılmış, yeterli eğilme mukavemetine ve aşınma direncine sahiptir.4. PCB, SMT, CNC, kalıp, gravür, plastik, bakır, paslanmaz çelik ve diğer donanım işlemleri için kullanılır.5. 10 adet yönlendirici kesme uçları uzun bir süre için kullanılabilir.PCB, SMT, CNC için Kullanılan 8mm (Bıçak çapı 1.3 mm, 1.4 mm Kesim Yönlendirici Bit) Tam boy : 38 mm / 1,5 in Uses (Bıçak çapı 1.2 mm Kesim Yönlendirici Bit)7 mm (Bıçak çapı 1.1 mm Kesim Yönlendirici Bit)6 mm 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.3 mm, 1.4 mm (isteğe bağlı) Bıçak uzunluğu : 5 mm (Bıçak çapı 1.0 mm Kesim Yönlendirici Bit)3.175 mm Blade çapı Carbide Shank çapı Freze Cutter Material özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : : : kalıp, gravür, plastik, bakır, paslanmaz çelik ve diğer donanım işleme.Paket listesi : 10 * Freze Cutter Notice : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin