.

.

Eşarp Askısı 168 cm / 66 inç Boyunda Metal Eşarp Ekran Tutucu Erkekler ve Kadınlar için, Yuvarlak Zemin Ayakta Kravat Kemerleri

Eşarp Askısı 168 cm / 66 inç Boyunda Metal Eşarp Ekran Tutucu Erkekler ve Kadınlar için, Yuvarlak Zemin Ayakta Kravat Kemerleri

₺ 156.30

Stokta
Mağazada

【 Kaliteli Metal Malzemeler】 Paslanmayı önlemek için pas önleyici kaplama ile dayanıklı metal demir konstrüksiyondan ve mükemmel işçilikten yapılmıştır.25 kg'a (55 lbs) kadar tutabilir. 【 Büyük Kapasiteli Depolama】 Bu eşarp askısının boyutu 50 x 168 cm'dir (Çap x Yükseklik), aynı anda 22 - 26 eşarp tutabilir, tüm eşarplarınızı tutmak ve görüntülemek için herhangi bir yere yerleştirilebilir. 【 Takılma Tasarımı Yok】 Eşarp askılarının yüzeyi pürüzsüz ve hassastır, sizi ve eşarplarınızı iyi korumak için keskin kenarlar veya metal eklemler içermez. Aşağıda uzay Tasarruf ve Düzenlemek Kolay bir Özelliği yemeni tüm tutmak ve alanı maksimize Edebilirsiniz.Eşarbınızı düzenli ve kırışıksız tutun.Ne istediğinizi hızlı bir şekilde bulmanız için uygun. 【 Çok Amaçlı】 Çok fonksiyonlu organizasyon askısı, sadece birden fazla eşarp, kravat, kemer, Şal asmak için uygun değildir, aynı zamanda şapka, çanta, aksesuar, tozluk, mücevher, çorap ve daha fazlasını asmak için de mükemmeldir.Bu eşarp askısı ile tüm eşarplarınızı ve aksesuarlarınızı tek bir yerde saklayarak dolabınızı organize edebilirsiniz, böylece istediğinizi hızlı bir şekilde bulabilir ve iş yerinizde değerli zamandan tasarruf edebilirsiniz morning.It arkadaşınız, ebeveyniniz veya iş arkadaşlarınız için harika bir hediye.Şartname : - Malzeme : Metal demir - Ürün Boyutu : 50x168 cm / 19.7x66 inç (Çap x Yükseklik) - Ağırlık Kapasitesi : 25 kg / 55 lbs - Renk : Siyah, Gold Features : - Sizin atkılar kırışıklık ücretsiz vardır.- Kaliteli malzemeden yapılmış, uzun süreli kullanım için dayanıklı ve ağır.- Paslanmaz & kaymayan, yüzeyi düzgün ve parlak kancaları kumaş tüylenme olmaz.- Eşarplarınızı düzenli tutun ve dolap alanınızı en üst düzeye çıkarın. - Ne istediğinizi hızlı bir şekilde bulmanız ve sabahınızda değerli zamandan tasarruf etmeniz için uygun.- Tüm eşarplarınızı, tozluklarınızı, mücevherlerinizi, aksesuarlarınızı, kemerinizi ve kravatlarınızı tek bir yerde organize etmenin harika bir yolu.- Sevgiliniz, aileniz ve arkadaşlarınız için pratik ve kullanışlı bir hediye.Paket içeriği : 1 x Eşarp Askısı (Diğer süs eşyaları dahil değil).Sıcak İstemi : - Nedeniyle ışık ve kişisel farklılıklar renk anlayış, küçük renk farkı olacak, ayni hakim.- Farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, hata genellikle 1-2 cm'dir ve hata aralığı kalite aralığında değildir.Servis Garantisi : Yüksek kaliteli 24 saat müşteri hizmeti sunuyoruz.Eşarp askısı ile ilgili sorularınız için lütfen en kısa sürede e-posta ile bizimle iletişime geçin, sorularınızı cevaplayıp çözeceğiz.

Karakterislikler teklif

- Material:
Metal iron
- Product Size:
50 x 168 cm / 19.7 x 66 inch (Diameter x Height)
- Weight Capacity:
25 kg / 55 lbs
- Color:
Black, Gold
Features:
- Your scarves are wrinkle free. :
- Made of quality material, durable and heavy duty for long term use. :
- Rustproof & non slip, smooth surface and polished hooks will not snagging the fabric. :
- Keep your scarves organized while also maximizing your closet space. :
- Convenient for you to quickly find what you want and save valuable time in your morning. :
- A great way to organize all your scarves, leggings, jewelries, accessories, belt and ties in one place. :
- A practical and handy gift for your lover, family and friends. :
Package Content:
1 x Scarf Hanger (Not including other ornaments). :
Warm Prompt:
- Due to light and personal differences in color understanding, there will be small color difference, in kind, prevail. :
- Due to different measurement methods, the error is generally 1-2 cm, and the error range is not within the quality range. :
Service Guarantee:
We provide high-quality 24-hour customer service. For any questions about the scarf hanger, please contact us by e-mail as soon as possible, and we will answer and solve your questions. :

Alıcılar da seçin