.

.

Brrnoo Fizyoterapi Elektrot pedi Elektriksel Sinir Stimülasyonu İle Ağrı Kesici, 2 Adet Silikon Elektrot pedi, Fizyoterapi Aleti

Brrnoo Fizyoterapi Elektrot pedi Elektriksel Sinir Stimülasyonu İle Ağrı Kesici, 2 Adet Silikon Elektrot pedi, Fizyoterapi Aleti

₺ 26.97

Stokta
Mağazada

Elektrot pedi ince bir görünüme, temiz kenarlara ve tutkal taşmasına sahip değildir, bu da kullanım için uygundur, nispeten yumuşak ve nefes alabilir.Kendinden yapışkanlı, ek bant yok required.It tekrar kullanılabilir.Elektrot pedinin iletken yapışkan tabakası kolayca cilt tahrişine neden olamaz, elektrot pedlerini kullandıktan 15 dakika sonra yapışma hala güçlü ve pratiktir.Orta ve düşük frekanslı darbe fizyoterapi aletleri, masaj aletleri, güzellik aletleri vb.Gibi fizik tedavi aletleri ile kullanılır.Bu tür orta ve düşük frekanslı darbe fizyoterapi aletleri, Masaj Aletleri, güzellik aletleri, vb gibi fizik tedavi aletleri ile birlikte Kullanılır amaç ve İşlevi.cihazın elektrik nabız sinyalleri yürütmek, geliştirmek kan dolaşımı üzerinde büyük bir etkisi, metabolizma Teşvik ve yorgunluk rahatlama sundu.İpuçları : Güç kapalı durumda çalışın, ek yerinde herhangi bir cilt alerjisi, kızarıklık ve şişlik varsa, lütfen kullanmayı bırakın.Kullanım sırasında yorucu aktivitelerden ve aşırı terlemeden kaçının.Özellik : 1. Elektrot pedi güzel bir görünüme sahiptir. 2. Elektrot pedinin iletken yapışkan tabakası kolayca cilt tahrişine neden olamaz. 3. Elektrot pedlerini 15 dakika kullandıktan sonra, yapışma hala güçlü ve iyi, rahattır. 4. Nispeten yumuşak ve nefes alabilir. 5. Orta ve düşük frekanslı darbe fizyoterapi aletleri gibi fizik tedavi aletleri ile kullanılır.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Elektrot Pedi Malzeme : silika jel + hidrojel Boyutu : Yaklaşık. 7 x 11 cm Uygulama : 1. Cihaza bağlanmak için fizik tedavi elektrot pedlerinin uygun tipini ve spesifikasyonunu seçin. 2. Fizyoterapi elektrot pediyle temas eden parçaları iyice temizleyin. 3. Koruyucu kapağı yırtın, elektrot pedini tam olarak istediğiniz yere yapıştırın ve yapışmasını kolaylaştırmak için parmaklarınızla sırtınıza hafifçe bastırın.Paket listesi : 2 x elektrot pedleri Önlemler : 1. Elektrot tabakasını kullandıktan sonra, elektrot tabakasını kenarından kaldırın. 2. Lütfen bu ürünü profesyonellerin veya profesyonellerin rehberliğinde kullanın. 3. Yamanın tutturulduğu alan ter, su damlacıkları ve kirden arındırılmış olmalıdır. 4. Yamayı sıkıca yapıştırdığınızdan emin olun.Yamanın tekrar tekrar kullanılması sebum ve ter ile lekelenebilir, bu da yapışmanın azalmasına ve tahrişin azalmasına veya hatta kaybolmasına neden olabilir. 5. Nemli bir bez ile herhangi bir yüzey kir kaldırmak için yama silebilirsin. 6. Bu ürün sarf malzemesidir.Uzun süreli kullanımda, aktivitesini kaybeder ve bu nedenle zamanında değiştirilmesi gerekir.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Electrode Pad
Material:
silica gel + hydrogel
Size:
Approx. 7 x 11 cm
Application:
1. Select the appropriate type and specification of physical therapy electrode pads to connect to the device. :
2. Thoroughly clean the parts that come into contact with the physiotherapy electrode pad. :
3. Tear off the protective cover, glue the electrode pad exactly where you want it and gently press your back with your fingers to make it easier to stick. :
Package List:
2 x electrode pads Precautions:
1. After using the electrode sheet, lift the electrode sheet off its edge. :
2. Please use this product under the guidance of professionals or professionals. :
3. The area where the patch is attached should be free of sweat, water droplets and dirt. :
4. Make sure you stick the patch firmly on. Repeated use of the patch may become stained with sebum and sweat, resulting in decreased adhesion and the irritation may decrease or even go away. :
5. You can wipe the patch with a damp cloth to remove any surface dirt. :
6. This product is a consumable item. With prolonged use, it loses its activity and therefore needs to be replaced in a timely manner. :

Alıcılar da seçin