.

.

Shanrya Akrilik Anahtarlık Desen, Anahtarlık Yapmak için 3 ADET Deri Şablon Akrilik Şablon

Shanrya Akrilik Anahtarlık Desen, Anahtarlık Yapmak için 3 ADET Deri Şablon Akrilik Şablon

₺ 147.90

Stokta
Mağazada

Yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, dayanıklı, pratik ve birçok kez tekrar kullanılabilir.Hassas kesim için dayanıklı bir alet, kullanımı kolay ve kullanımı kolay, modeli bir anahtarlık yapmak için kullanabilir.Deri şablonları şeffaf ve berraktır, kaydedilmesi kolaydır ve uzun süre kullanılabilir.Deri kesmek için çok uygun patterns.It desen boyunca bir bıçakla kesilebilir veya doğrudan bir deri bıçakla kesilebilir.Taşıma sırasında çarpışmaları ve çizikleri etkili bir şekilde önleyebilen kraft kağıdı ile kaplanmıştır.Özellik : 1. Hassas kesim için dayanıklı bir alet, kullanımı kolay ve kullanımı kolay, bir anahtarlık yapmak için modeli kullanabilirsiniz2. Taşıma sırasında çarpışmaları ve çizikleri etkili bir şekilde önleyebilen kraft kağıdı ile kaplıdır3. Yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, dayanıklı, pratik ve birçok kez tekrar kullanılabilir4. Deri şablonları şeffaf ve şeffaftır, kaydedilmesi kolaydır ve uzun süre kullanılabilir5. Deri kesmek için çok uygun patterns.It desen boyunca bir bıçakla kesilebilir veya doğrudan bir deri bıçakla kesilebilirözelleştirme : Öğe Türü : Anahtarlık Akrilik şablonmalzeme : akrilikfonksiyon : Bir anahtarlık yapmak için Modeli kullanabilirsinizfinished Stil : Anahtarlıkpaket Listesi : 3 x Akrilik Anahtarlık desenlernot : 1. Bitkisel yumuşak deri gibi sert deri, desen çizgisi boyunca bir bıçakla kesilmesi veya doğrudan bir deri bıçakla kesilmesi önerilir.2. Özel el sanatları ile işlenen bazı deri için korteks bir bıçakla işaretlenemez, bu nedenle bir kalemle kesilmesi gerekir.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Keychain Acrylic Template
Material:
Acrylic
Function:
Can Use the Model to Make a Keychain
Finished Style:
Keychain
Package List:
3 x Acrylic Keychain Patterns :
1. Hard leather, such as vegetable soft leather, is recommended to be cut with an awl along the pattern line, or cut directly with a leather knife. :
2. For some leather processed by special crafts, the cortex cannot be marked with an awl, so it needs to be cut with a pen. :

Alıcılar da seçin