.

.

L-SHISM Araçları 0-150mm Paslanmaz Çelik Elektronik Dijital Kumpas LCD Sürmeli Kumpas Ölçer Mikrometre Ölçme Aracı (Renk: Siyah)

L-SHISM Araçları 0-150mm Paslanmaz Çelik Elektronik Dijital Kumpas LCD Sürmeli Kumpas Ölçer Mikrometre Ölçme Aracı (Renk: Siyah)

₺ 207.54

Stokta
Mağazada

- Dijital geniş LCD ekran.Okunması kolay. - Ölçüm fonksiyonu : İç, dış, derinlik ve adım ölçümü. - Arkadaki kullanışlı dönüşüm tablosu, çok çeşitli endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için ideal bir araçtır.Paket içeriği : . 1 x Dijital Elektronik Kumpas Cetveli.Açıklama : 0-150 mm Paslanmaz Çelik Elektronik Dijital Kumpas LCD Vernier Kumpas Mastar Mikrometre Tool Specification Ölçü : Malzeme : Ürünler steel Measuring aralığı : 0-150 mm/0-6inch Color : Siyah/Green Accuracy : 0.01 ekran : LCD Display Battery : 1.5 V hücre battery Features : - Dijital büyük LCD ekran.Okunması kolay.- Ölçüm fonksiyonu : İç, dış, derinlik ve adım ölçümü.- Arkadaki kullanışlı dönüşüm tablosu, çok çeşitli endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için ideal bir araçtır.Paket içeriği : 1 x Dijital Elektronik Kumpas Ruler1 x Kullanım Kılavuzu1 x Ambalaj kutusu.

Karakterislikler teklif

Material:
Stainles steel
Measuring range:
0-150mm/0-6inch
Color:
Black/Green
Accuracy:
0.01mm
Display:
LCD Display
Battery:
1.5V cell battery
Features:
- Digital large LCD display. Easy to read. :
- Measuring function:
Inside, outside, depth and step measuring.
- Handy conversion chart at the back, an ideal tool for a broad range of industrial and automotive applications. :
Package Included:
1 x Digital Electronic Caliper Ruler :
1 x User Manual :
1 x Packing case :

Alıcılar da seçin