.

.

Kurbağalar Bebek Banyo Oyuncakları, Sevimli Yüzer Rüzgar-Up Küvet Oyuncaklar Clockwork Yüzme Duş Oyunu Çocuklar için(Mavi)

Kurbağalar Bebek Banyo Oyuncakları, Sevimli Yüzer Rüzgar-Up Küvet Oyuncaklar Clockwork Yüzme Duş Oyunu Çocuklar için(Mavi)

₺ 22.47

Stokta
Mağazada

【Komik Duş Zamanı】 Bu oyuncak çocuğunuza iyi bir banyo zamanı getirecek ve çocuğunuzun yüzmeye ilgi duymasını sağlayacaktır. 【Komik Duş Zamanı】 Bu oyuncak çocuğunuza iyi bir banyo zamanı getirecek ve çocuğunuzun yüzmeye ilgi duymasını sağlayacaktır. 【Su Oyuncağı】 Bir yay ve dönen bir mekanizmaya sahiptir, sadece suya koymanız gerekir, yüzebilir.Saat kuru dönmez, bebeğin kolayca dönmesini sağlar. 【Malzeme Güvenlidir ve Kendine Özgü Bir Kokusu Yoktur】Güvenli malzemelerden yapılmış, toksik olmayan ve kokusuz, kenarlar bebeklerin dokunması ve oynaması için yeterince pürüzsüzdür. 【El-Göz Koordinasyonu Becerilerini Geliştirmeye Yardımcı Olun】 Banyo veya yüzme olsun, çocuklarınızın el‑göz koordinasyonu becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için onunla oynamasına izin verebilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Bebek Banyo oyuncak Malzeme : ABS Uygun Yaş : 2+ yaşında Paket Listesi : 1 x Bebek banyo Oyuncak.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Baby Bath Toy
Material:
ABS
Suitable Age:
2+ years old
Package List:
1 x Baby Bath Toy :

Alıcılar da seçin