.

.

WYQ Düğün Isle Runner Kapalı, Glitter Düğün Koridor Runner, Halı Runner Düğünler için, Partiler, Galas (Renk: Gümüş, Boyutu:

WYQ Düğün Isle Runner Kapalı, Glitter Düğün Koridor Runner, Halı Runner Düğünler için, Partiler, Galas (Renk: Gümüş, Boyutu:

₺ 255.00

Stokta
Mağazada

Doku biraz kayar önlemek için dokuma Olmayan güvenlik : Dayanıklı.Koridor rayları gerçek ihtiyaçlara göre kesilebilir, tekrar tekrar kullanılabilir.Kullanım Alanları : düğünler, partiler, ziyafetler, kiliseler, kutlamalar, açılış törenleri.Boyut : 1,38 m × 15 m, Kalınlık : 0,66 mm (26 Mil) (1,38 m = 4,5 ft).İpuçları : Teslim süresi 10-15 gündür ve iade kapsamı yaklaşık 30 gündür.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. ★ Üreticiden : 1. Tüm koridor rayları, içeride veya dışarıda kullanım için yeterince sağlam dokunmamış kumaştan yapılmıştır.2. Kaymayı önlemeye yardımcı olmak için biraz doku ve pratik süreçte güvenlidir3. Bu romantik Düğün Koridoru Koşucusu ile koridordaki yürüyüşünüzü süsleyin.4. Koridor koşucuları, güzel ve dayanıklı bütünsel bir işçiliktir.5. Koridor koşucuları düğünler, partiler, galalar ve diğer özel günler için geniş bir aksesuar yelpazesi sunar★ Boyut : 1.38 m×15m, Kalınlık : 0.66 mm (26 Mil) Boyut hesaplama yöntemi : 1 m=3.281 ft veya 1 ft=0.3048 m★İpuçları : 1. Ürün boyutunu manuel olarak ölçün, çünkü her kişinin ölçüm teknolojisi ölçümden farklıdır ve hata 1-2 inç arasındadır.2. Ürünün tamamı gerçek nesne çekimidir, ancak ışık, ekipman, kamera açısı ve bilgisayar çözünürlüğü gibi faktörler nedeniyle, alınan gerçek nesne fotoğraftan farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak kabul edin.3. Teslim süresi 10-15 gündür ve iade kapsamı yaklaşık 30 gündür.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin