.

.

Donerton Smartwatch Bantları ile uyumlu, YOUkeı Tutuşunu İzle Yumuşak Silikon Spor Band Donerton Smartwatch ile uyumlu (Gri)

Donerton Smartwatch Bantları ile uyumlu, YOUkeı Tutuşunu İzle Yumuşak Silikon Spor Band Donerton Smartwatch ile uyumlu (Gri)

₺ 93.90

Stokta
Mağazada

*Dikkat : Arızalı ürün aldıysanız lütfen ilk kez bizimle iletişime geçin; Satın alma tarihinden sonraki 30 gün boyunca, değiştirme veya para iadesi ile kalite ile ilgili tüm sorunları hallederiz. 【Mükemmel Uyum】 Döner ton Akıllı Saat ile uyumlu özel olarak tasarlanmış aksesuar bantları.esnek ve hafif, spor için en iyi seçimdir.(Izci dahil değildir). 【Yüksek Kaliteli Malzeme】 : Bu Döner tonluk Akıllı Saat bantları, yumuşak, rahat olan silika jel hammaddesinden yapılmıştır.dostu silikon ve anti-toz yüzey yağı ile kaplı bebek kadar yumuşak yapar skin.No çocuğun vücuduna zarar. 【Kolay kurulum ve kaldırma】Bottondan saat bandına kolayca kayar, Döner ton Akıllı Saat arayüzüne tam olarak kilitlenir ve securely.No alet gerekli.Orijinal klasik aksesuar bandından daha fazla renk seçeneği. 【Perfect Fıt】The Döner ton Smartwatch bantları silikon Döner ton Smartwatch Yumuşak Silikon erkek kız Spor fitness takip chazı için özel olarak tasarlanmış.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin