.

.

dehong Ütü Masası Askısı / Tutacağı-Ütü Masası Duvar Montajı-Ütü Masası Asmak için Çift Duvar Kancası-Turuncu (2 ADET) (Büyük)

dehong Ütü Masası Askısı / Tutacağı-Ütü Masası Duvar Montajı-Ütü Masası Asmak için Çift Duvar Kancası-Turuncu (2 ADET) (Büyük)

₺ 38.64

Stokta
Mağazada

? Yaygın olarak uyumlu mu?Tahta askısı çoğu t-bacak veya y-bacak ütü masası için uygundur ve ayrıca Çamaşır Odası için uygun eşyaları asabilir.Kask,şapka, ceket, eşarp, çanta, havlu, anahtar, şapka asmak için çift duvar kancasını kullanabilirsiniz. ?Sağlam. ?Çoklu fonksiyonlar?Asla çok fazla şey çünkü Çamaşır ve ütü odasında yeterli oda var mı?Turuncu askılar, dikey depolama alanınızı daha etkin bir şekilde kullanmanıza, her şeyi organize etmenize yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür.Merdivenler, süpürgeler, paspaslar, toz bezleri, tüy silgileri, köpek tasmaları ve daha fazlası için idealdir. ?Ömür boyu Garanti mi ?Herhangi bir kusuru olan ürünler alırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Onları ücretsiz olarak değiştireceğiz veya size geri ödeme göndereceğiz.Özellik : 1. Yüksek kaliteli demir ve kauçuktan yapılmıştır.Ütü masası askınızı çizilmelere ve kaymaya karşı korumak için yumuşak kauçukla kaplayın. 2.Duvara monte ütü masası rafı çoğu" T "veya" Y " ütü masasını saklayabilir. 3.Kolay yüklemek için.Sağlanan iki vidayı kullanarak ütü masası braketini çamaşır odasına, yardımcı odaya veya bodrum duvarına takın. 4.ÇOK FONKSİYONLU : Masa askısı çoğu t-bacak veya y-bacak duvara monte ütü masası için uygundur ve ayrıca Çamaşır Odası için uygun eşyaları asabilir.Askıda kask,şapka, Mont, atkı, çanta, havlu, anahtar, şapka, süpürge, paspas, toz bezleri, elinde toz fırçası, Renk : Kapasitesi : 70 Kg - Ağırlık : 156g - Malzeme : Demir (beden), Turuncu,Gri, (kanca kaplama PVC - Ürün Boyutu : 1.4" x 2.7" x 4.3" Paket içerir : 2 x ütü masası rafı köpek tasmalar ve daha fazla Özellikler : - çift duvar kanca kullanabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin