.

.

GUOCAO Sürmeli Kumpas, elektronik Sürmeli Dijital Kumpas Paslanmaz Çelik Cetvel Ölçer Tipi Ölçme Aracı Mikrometre Ölçer (0-200mm)

GUOCAO Sürmeli Kumpas, elektronik Sürmeli Dijital Kumpas Paslanmaz Çelik Cetvel Ölçer Tipi Ölçme Aracı Mikrometre Ölçer (0-200mm)

₺ 230.25

Stokta
Mağazada

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, istikrarlı özelliklere ve yüksek güvenilirliğe sahip iyi mukavemet.İç çap, dış çap ve derinlik boyutları kolayca ve doğru bir şekilde ölçülebilir.IP54 su geçirmez, elektrostatik koruma, herhangi bir pozisyonda 0 ayar, veri çıkışı.Ergonomik tasarım, veri hattı arayüzü, veri çıkışı daha uygundur.En iyi hizmeti sunacağız.Herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Lojistiğimiz web sitesinden daha hızlı olacaktır.Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, istikrarlı özelliklere ve yüksek güvenilirliğe sahip iyi mukavemet.İç çap, dış çap ve derinlik boyutları kolayca ve doğru bir şekilde ölçülebilir.IP54 su geçirmez, elektrostatik koruma, herhangi bir pozisyonda 0 ayar, veri çıkışı.Ergonomik tasarım, veri hattı arayüzü, veri çıkışı daha uygundur.Dijital kumpaslar doğrudan okuma, rahat kullanım ve çeşitli fonksiyonların özelliklerine sahiptir.

Karakterislikler teklif

Material:
Stainless steel
Division value:
0.01mm
Battery:
2* CR2032 Button Battery
(Included) :
Measuring range:
0-150mm, 0-200mm
(Optional) :
Package List:
1 x Digital Caliper :
1 x Black Plastic Packaging Box :
2 x Button Batteries :
1 x Instructions :
1 x Certificate :
We will provide the best service. If there are any problem, please feel free to contact us. Our logistics will be faster than website. :

Alıcılar da seçin