.

.

Özel Sızdırmazlık Mekanizmalı Siyah, Tahıl Saklama Kutusu, Mutfak Gıda Saklama Kabı, Seyahat Ev okulu için Çocuklar(siyah)

Özel Sızdırmazlık Mekanizmalı Siyah, Tahıl Saklama Kutusu, Mutfak Gıda Saklama Kabı, Seyahat Ev okulu için Çocuklar(siyah)

₺ 151.50

Stokta
Mağazada

Özel sızdırmazlık mekanizması ile sadece iki parmağınızı kullanarak konteynerlerimizi güvenli bir şekilde açabilir veya kapatabilirsiniz.Açmak için halkayı çevirin veya kilitlemek ve kapatmak için halkayı aşağı çevirin.Geniş kullanım yelpazesi, bu hava geçirmez gıda güvenli kaplar sadece kuru gıdaları (un, şeker, pirinç, tahıllar, tahıllar, fındık, fasulye, atıştırmalıklar, makarna, spagetti, erişte, kahve ve çay gibi) depolamak için mükemmel değildir, aynı zamanda su, meyve suyu depolamak için de çok uygundur.Kapak kilitleme mekanizması hava sızdırmazlığı sağlar, böylece maksimum tazelik ve uzun süreli gıda saklama süresi sağlar. 7 adet konteyner kullanım için kullanılabilir, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar.Şeffaf gövde, çok net ve içeriği açmadan tanımlayabilirsiniz.Mutfağınızı ve yemeğinizi organize etmenize yardımcı olun, ihtiyacınız olan yiyecekleri hızlı bir şekilde alın.Özellik : 1. Mutfağınızı ve yemeğinizi organize etmenize yardımcı olun, ihtiyacınız olan yiyecekleri hızlı bir şekilde alın.2. 7 adet konteyner kullanım için kullanılabilir, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar.Şeffaf gövde, çok net ve içeriği açmadan tanımlayabilirsiniz.3. Özel sızdırmazlık mekanizması ile sadece iki parmağınızı kullanarak konteynerlerimizi güvenli bir şekilde açabilir veya kapatabilirsiniz.Açmak için halkayı çevirin veya kilitlemek ve kapatmak için halkayı aşağı çevirin.4. Kapak kilitleme mekanizması hava sızdırmazlığı sağlar, böylece maksimum tazelik ve uzun süreli gıda saklama süresi sağlar.5. Geniş kullanım alanı, bu hava geçirmez gıda‑güvenli kaplar (örneğin un, şeker, pirinç, tahıllar, tahıllar, fındık, fasulye, çerez, makarna, spagetti, erişte, kahve ve çay gibi kuru gıdaların saklanması, aynı zamanda su, meyve suları, çorba ve diğer sıvıları saklamak için çok uygun sadece mükemmel değil.6. İstiflenebilir, buzdolabına, dondurucuya veya dolaba kolayca konabilir, böylece mutfak organize edilir ve mutfak alanını boşaltır.7. Bu şeffaf kapların temizlenmesi de kolaydır, kullanımı çok kolay ve kullanışlıdır.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Gıda Depolama konteynermalzeme : Kapak pp + kapak vücut ps Color : Siyah Kapak, Beyaz Kapak(İsteğe Bağlı) Destek Listesi : Saklama kutusu : 2x0.5 L, 2x0. 8 L, 2x1. 2 L, 1x1. 9 LSize : 1.9 L : Yaklaşık. 10x30.5 cm / 3.9x12in1. 2 L : Yaklaşık. 10x20.5 cm / 3.9x8.1in0. 8 L : Yaklaşık. 10x15.5 cm / 3.9x6.1in0. 5 L : Yaklaşık. 10x10.5 cm / 3. 9x4. 1 inç Paket Listesi : 7 x Gıda saklama kabı.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin