.

.

Dıydeg Geri Çekin Araba, Model Araba Canlı Eğitici Araç Oyuncak Plastik Oynamak için Çocuklar için Çocuklar için((Pterodactyl))

Dıydeg Geri Çekin Araba, Model Araba Canlı Eğitici Araç Oyuncak Plastik Oynamak için Çocuklar için Çocuklar için((Pterodactyl))

₺ 21.57

Stokta
Mağazada

2 Yaşından büyük çocuklar için özel olarak tasarlanmış, harika bir hediye ve erken öğrenmeyi teşvik eder.Çocuk oyunları için maksimum dayanıklılık ve güvenlik sağlayan plastik malzeme üretimi.Bebeğin uygulamalı yeteneğini geliştirebilen ve ebeveynler ve çocuklar arasındaki etkileşimi artırabilen yenilik küçük oyuncak.Arabayı geri çeken ve serbest bırakan araba oyuncağını geri çekin, araba otomatik olarak ilerleyecektir.Parlak renkler ile yenilik ve canlı görünüm tasarımı, oynayan çocuklar için uygun ve zarar vermez.Özellik : 1. Bebeğin uygulamalı yeteneğini geliştirebilen ve ebeveynler ve çocuklar arasındaki etkileşimi artırabilen yenilik küçük oyuncak.2. Arabayı geri çeken ve serbest bırakan araba oyuncağını geri çekin, araba otomatik olarak ilerleyecektir.3. 2 Yaşından büyük çocuklar için özel olarak tasarlanmış, harika bir hediye ve erken öğrenmeyi teşvik eder.4. Çocuk oyunları için maksimum dayanıklılık ve güvenlik sağlayan plastik malzeme üretimi.5. Parlak renkler ile yenilik ve canlı görünüm tasarımı, oynayan çocuklar için uygun ve zarar vermez.Şartname : Öğe Türü : Araba oyuncakmalzeme : plastikboyutu : Yaklaşık. 12 x 4 x 4cm / 4.7 x 1.6 x 1.6 inç (±1-2cm) Renk : El boyamauygun Yaş : 2 + yaşfonksiyon : Bebeğin uygulamalı yeteneğini geliştirin ve ebeveynler ile ebeveynler arasındaki etkileşimi geliştirin. children.It çok yeni bir küçük oyuncak.Sürüş Prensibi : Yayı oluşturmak için geriye doğru geri çekin, bırakın ve ileriye doğru hareket edebilir Paket Listesi : 1 x Araba Oyuncağı.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Car Toy
Material:
Plastic
Size:
Approx. 12 x 4 x 4cm / 4.7 x 1.6 x 1.6in(±1-2cm)
Color:
Hand painted
Suitable Age:
2 + years old
Function:
Cultivate the baby's hands-on ability and enhance the interaction between parents and children. It is a very novel small toy.
Driving Principle:
Backward to form the spring pull back, release and can move forward
Package List:
1 x Car Toy :

Alıcılar da seçin