.

.

Puccy 2 Paket Arka Koruyucu Film, Sony Walkman NWZ-ZX1 TPU Guard Kapak ile uyumlu (Değil Temperli Cam / Değil Ön Ekran Koruyucular)

Puccy 2 Paket Arka Koruyucu Film, Sony Walkman NWZ-ZX1 TPU Guard Kapak ile uyumlu (Değil Temperli Cam / Değil Ön Ekran Koruyucular)

₺ 38.94

Stokta
Mağazada

İlgili modeller için lütfen başlığa bakın.Lütfen ekran koruyucunun Temperli Cam değil esnek plastik film olduğunu unutmayın. 4 H Sertlik günlük çizilmelere karşı etkili bir şekilde direnebilir.Olefobik hidrofobik kaplama, lekeleri ve parmak izlerini en üst düzeye çıkarır.Kendi kendini iyileştirme özellikleri, filmin küçük çiziklerden kurtulmasını ve cihazınızı yepyeni tutmasını sağlar.Ürün Detayları : 1. Cihazınızı sert sertliğe, aşınmaya, çizilmelere, düşme ve çarpışma gibi hasarlara karşı korur. 2. Çıkması kolay, havasız işleme hava kabarcıklarını ortadan kaldırır ve adsorpsiyon doğal olarak ilerler. 3. Yüzey parmak izine dayanıklı yağ itici bir kaplamaya sahiptir, böylece hafif bir silme ile hızlı bir şekilde silebilirsiniz. 4. İnce, yumuşak dokunuş hissini etkilemez.Dikkat Gerektiren hususlar : ◆ Lütfen yapışkan yüzeye dokunmayın veya başka şeyler tarafından dokunmayın.Herhangi bir toz varsa, kurulumdan önce tozu temizlemek için lütfen toz emici kullanın.Installation Kurulum hakkında, çok ince bir tpu filmi olduğundan, yırtılmış parçalar toz alabilir, parmak izi bırakabilir, kenarları kıvrılabilir vb.Lütfen filmin tozlu olup olmadığına dikkat edin, varsa, kurulumdan önce tozu temizlemek için Toz emici kullanın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin