.

.

Daesar Placemats 8 Parça Set, Placemats Keten Pamuk Noel ağacı ışıkları ile Noel Placemats Çocuklar için Yeşil Siyah 12.5x16.

Daesar Placemats 8 Parça Set, Placemats Keten Pamuk Noel ağacı ışıkları ile Noel Placemats Çocuklar için Yeşil Siyah 12.5x16.

₺ 104.97

Stokta
Mağazada

♥ PLACEMATS 8 SET : Zarif yer paspasları 8 placemats içerir.Noel placemats'ın boyutu 32x42cm'dir (12.5x16.5 inç) ve daha büyük modern masaüstleri için de uygundur.Mutfak, oturma odası, yemek masası, günlük kullanım için yemek masası için ideal aksesuar. ♥ KAYMAZ PLACEMATS : Mükemmel sunum ve ısıya dayanıklı, kaymaz, yalıtımlı ve benzeri gibi belirgin özellikler nedeniyle müşterilerden gelen akşam yemeği placemats tavsiye edilir. ♥ MODA DEKORASYON : Yemek masanız için mükemmel dekorasyon, güzel şık, kişiselleştirilmiş placemats mutfak masanızda daha eğlenceli olmasını sağlar.Masanızı çizilmelere ve lekelere karşı koruyun, ışığa dayanıklı, leke tutmaz, küflenmez, silinebilir. ♥ PAMUK VE KETEN PLACEMAT : Yemek masası paspasları yumuşak, kalın, kokusuz ve %100 güvenli olan pamuklu ketenden yapılmıştır.Diğer placematlardan daha dayanıklıdırlar ve masanızı dökülmelerden ve yanık izlerinden korurlar.Ev, restoranlar, özel günler ve etkinlikler için harika. ♥ SİLİNEBİLİR PLACEMATS YIKANABİLİR : Masa paspaslarının bakımı özellikle kolaydır ve dayanıklıdır.Lekeleri hızla ve kolayca el ile yıkanmış olabilir.Placematların elle yıkanması ve soğuk olması kolaydır water.In ayrıca, çamaşır makinesi ile temizlenmesi de kolaydır.Daesar'ın yönü değişebilir, ama özü değil.Aşk uzun sürsün; bu an olsun eternal.it konuşmaya gerek yok.Sadece bir göz teması, her biri arasındaki inanılmaz cazibeyi hissedebilirsiniz other.It hem yaşamın hem de yaşam kalitesinin sembolüdür; insani duyguların taşıyıcısı olan DAESAR, HAYATA DUYULAN DERİN anlayış ve saygıyı temsil eder.SADECE ürünlerimizin tanıtımı AMA hayatının aşkı için anlayış ve saygı iletmek Değil umuyoruz.Hayat değerlidir.Hayatımıza biraz renk katalım.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin