.

.

2 ADET V34 Renk Düzeltici Diş Macunu, Leke Çıkarma Beyazlatma Diş Macunu,V34 Renk Düzeltici Diş Beyazlatma Hassas Diş Diş Macunu.

2 ADET V34 Renk Düzeltici Diş Macunu, Leke Çıkarma Beyazlatma Diş Macunu,V34 Renk Düzeltici Diş Beyazlatma Hassas Diş Diş Macunu.

₺ 41.97

Stokta
Mağazada

[Diş Temizleme Diş Macunu] : Genel diş minesi sağlığınızı iyileştiren güçlü emaye diş macunu, Lekeleri nazikçe parlatmak için özel olarak formüle edilmiş hassas emaye diş macunu. [Doğal Maddeler] : Bitki özleri ile, bu, tüm kahve, çaylar için nihai güvenli bir çözümdür, bu da size görünür bir beyazlatma etkisi sağlar ve diş etlerinize ve dişlerinize daha taze bir nefesle tam koruma sağlar. [Hassas Dişler için] : Florürlü diş macunu, boşluklara karşı korunmaya ve emayeyi güçlendirmeye yardımcı olur.Kayıp mineralleri yenilemeye ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olabilecek geleneksel diş macunundan daha etkilidir. [Derin Temizlik] : Derin lekeleri çıkarın Bu florür içermeyen diş macunu köpüğü, emaye çatlaklarına nüfuz edebilir ve yiyecek parçacıklarını ve orada gömülü derin lekeleri çıkarabilir. [Alternatif kullanım-kullanım] Dişleri beyazlatmak ve nefesi tazelemek için gün boyunca mor ambalaj.Kullanım yatağa diş geri yüklemek ve " ağız ve diş etlerinizi korumak gitmeden önce ambalaj turuncu. * Merhaba, Sevgili Arkadaşım, sıcak mağaza hoş geldiniz!* Diş Beyazlatma Hassas Diş Diş Macunu, Diş Beyazlatma Diş Macunu, Diş Macunu Beyazlatma Leke Çıkarma, Leke çıkarma beyazlatma diş macunu.Özellikler : 1.Mor - - - Dişlerin yüzeyindeki pigmentasyonu parçalamaya, pigmentasyonu engellemeye, sarı diş lekelerini azaltmaya, dişlerinizi artık sarı dişler haline getirmeye yardımcı olun.Beyaz dişler için tazelemek nefes ve ağız kokusu, bakım. 2.Turuncu - - - Kayıp mineralleri yenilemeye ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olabilecek geleneksel diş macunundan daha etkilidir.Çeşitli buz veya sıcak şeylerin tadını özgürce çıkarmanıza izin verin.Özellikler : Malzeme : Sorbitol, ksilitol, gliserin, nhap Net içeriği : 30 ml / 1 floz Ağırlık : 45g Ambalaj boyutu : 3.4*3.4*12.5 cm Renk : Mor (Diş beyazlatma), Turuncu (Diş onarımı) Paket içeriği : 2 adet * Diş Temizleme diş macunu 1 adet * diş fırçası Uyarı : 1. Farklı ekran ayarları nedeniyle, ürünün gerçek rengi resmin renginden biraz farklı olabilir. 2. Manuel ölçüm farklı olduğundan, lütfen hafif boyut sapmasına izin verin. 3.Herhangi bir sorunuz varsa, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Mutlu bir alışveriş diliyorum!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin