.

.

LZLYER duş sandalyesi Tuvalet Küvet Taşınabilir Katlanır Koltuk Duvara Monte 2 Renk Isteğe Bağlı banyo taburesi, B

LZLYER duş sandalyesi Tuvalet Küvet Taşınabilir Katlanır Koltuk Duvara Monte 2 Renk Isteğe Bağlı banyo taburesi, B

₺ 249.90

Stokta
Mağazada

Senin İhtiyacın Yok Olduğunda Geri Duvara doğru Zaman Duş Sandalye Kolay katlanıyor.Kullanımda Değil ne Zaman sevecek.Hafif ve Dayanıklı,Alüminyum Çerçeve ile inşa edilen Hafif Duş Taburesi Çerçevesi 550 Pound'a(250 Kg) kadar destekler.Yaşlı Yaşlılar, Engelliler, Bariatrik, Engelli Bireyler, Yaralılar ve Banyo yaparken Oturmak isteyen Diğerleri için Banyoda Faydalıdır.Ergonomik Olarak Tasarlanmış Koltuklara Göre, İnsanlar Oturur ve Daha Rahat,Koltuk Genişletme Tasarımı,Farklı İnsan Grupları için Uygun Aktiviteler için Alanı Arttırır.Bu Kullanışlı Yerden Tasarruf Sağlayan Banyo Koltuğunu Takarak Banyo ve Duş Alanınızdaki Güvenliği ve Rahatlığı Artırın.Bu Duş Taburesi Engelli, Yaşlı, Hamile veya Diğer Rahatsız Edici Kişiler için tasarlanmıştır.günlük Kullanım için rahat ve Güvenli.Şartname : Öğe Türü : Duş Taburesi / Duş Sandalyesi / Banyo Tezgahı Temizleme Yöntemi : Islak bez fırçalama, Doğal Olarak Kurumaksi Mum Yük Kapasitesi : 250 Kg (550 Lbs) Paket Listesi : 1 X Duş Taburesi【Önlemler】Bu Ürün Sadece Duş Tabureleri Satar ve Diğer Ürün Resimlerini İçermez.Manuel Ölçüm yaparken, Ürün Boyutu Güçlü ışık nedeniyle 1-5 cm'lik Fiziksel bir Hata Gösterebilir, Bu Ürün Belirli bir Renk Farkı Üretecektir.Bu Normal ve Kaçınılmazdır.Anlayışınız için teşekkür ederiz!Ürünü Kullanmadan veya Tüketmeden Önce Ürünle Birlikte Verilen Etiketleri, Uyarıları ve Talimatları Her Zaman Okumalısınız ve Yalnızca Web Sitemizde Sunulan Bilgilere Güvenmemelisiniz.Bizim Dükkana hoşgeldiniz !Herhangi Bir Özel Ürün Sorunuz Varsa, Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
250 Kgs (550 Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

Alıcılar da seçin