.

.

Shrink Wrap Gun-Pof Isı Shrink Wrap Çanta 100 adet Daralan Ambalaj Çanta Su Geçirmez POF Şeffaf Sıcak Hava Plastik Torba (Renk:

Shrink Wrap Gun-Pof Isı Shrink Wrap Çanta 100 adet Daralan Ambalaj Çanta Su Geçirmez POF Şeffaf Sıcak Hava Plastik Torba (Renk:

₺ 63.30

Stokta
Mağazada

★Hizmet ilkesi : Kullanıcı merkezli yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz.Paketi 20 gün içinde alacaksınız.Bundan sonra, ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın.En iyi biz sorunu çözmek ve tatmin önceliğimiz siz olun çalışacağız. ★Renk : şeffaf.Malzeme : POF. paket başına 100 adet.Shrink torbasının kendine özgü bir kokusu yoktur ve ürünün kendisine zarar vermez. ★Yüksek kalite : Bu ısı yalıtımlı ambalaj poşetleri, yüksek kaliteli POF, şeffaf, çevre dostu, PVC filmden daha yumuşak, daha yumuşak ve paketlenmesi daha kolaydır. ★Kullanımı kolay : Isıyla daralan ambalaj torbası, bir ısı sızdırmazlık maddesi, sıcak koridor veya sıcak hava tabancası ile hızlı bir şekilde büzülebilir.Bu ısıl yapışmalı torbalar kolayca ve hızlı bir şekilde büzülme özelliğine sahiptir ve öğeleri sızdırmaz hale getirmek için idealdir. ★Bu ürün her türlü ambalaj, parça, eşyaların saklanması, eşyaların temiz ve taze tutulması ve ev eşyalarınızın korunması için uygundur.Hediye kutuları, CD'ler, ayakkabılar ve ayakkabı kutuları dahil. ♦ Isıyla daralan torba detayları : 1. Bu shrink ambalaj çantası sadece ürünlerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda ürünlerinizin iyi görünmesini sağlar.2. Gıda sınıfı kaliteli ve çevre dostu POF malzemelerden yapılmıştır.İşlenmiş tasarım, yüksek performanslı çalışmalarda pratikliğini sağlayacaktır.3. Bombayı torbaya koyun ve tamamen çevrilene kadar ısıtmak için bir ısı tabancası kullanın.♦ Ürün parametreleri : Ürün adı : POF shrink bag Material : POF material Color : düzenli şeffaf color Features : yüksek şeffaflık, iyi gloss Size : 16 X24cm, 22 X30cm, 26 X40cm, 30 X40cm, 35 X45cm, 40 X60cm Precaution : Manuel ürünler için manuel ölçüm hatası 1 cm'dir.bu normal bir durumdur.Işık ve ekran farkı nedeniyle, tüm ürün görüntüleri ayni alınır.Teslim süresi yaklaşık 15 iş günüdür.Herhangi bir sorunuz varsa, bize bir mesaj bırakabilirsiniz ve biz 24 saat içinde cevap verecektir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin