.

.

ıCarsoft Profesyonel Çoklu Sistem OBD II Tarayıcı VAWS V1.0 için Yağ Servis Sıfırlama ile Audi / VW / Seat / Skoda (Turuncu)

ıCarsoft Profesyonel Çoklu Sistem OBD II Tarayıcı VAWS V1.0 için Yağ Servis Sıfırlama ile Audi / VW / Seat / Skoda (Turuncu)

₺ 341.85

Stokta
Mağazada

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.i Carsoft VAWS V1.0 hepsini yapabilir-motor, şanzıman, ABS ve hava yastığı gibi tüm sistemlerde Audi/VW/Seat/Skoda için sorun kodlarını okur ve temizler.Destek OBD II/EOBD on çalışma modu tam ecu teşhisi.Verileri yazdır işlevi, tarama aracı veya özelleştirilmiş test raporları tarafından kaydedilen tanılama verilerini yazdırmanıza olanak tanır.Yağ ışığı / servis sıfırlama, akü voltajı testi.Ürünleri satın almadan önce veya sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen i Carsoft resmi web sitesini ziyaret edin www.icarsoft.us ve yardım için e-posta yoluyla Teknik Destek departmanına başvurun.i Carsoft VAWS V1. 0, i Carsoft Technology Inc. tarafından geliştirilen profesyonel ve güçlü bir araç arıza teşhis aracıdır.4.0” TFT LCD ve benzersiz teşhis yazılımı ile, tek araç markasının tam ECU teşhisine sahiptir ve test modları esas olarak şunları içerir : CANBUS, ISO9141, KWP2000 ve J1850etc.Teknisyenleri doğru karmaşık sorunları teşhis etmek İtenables.Ürün Özellikleri : 1. i Carsoft VAWS V1.0 hepsini yapabilir-motor, şanzıman, ABS ve hava yastığı vb. Sistemlerin çoğunda sorun kodlarını okur ve temizler. 2. OBDII-16 DLC 3 ile donatılmış çoğu Audi/VW/Seat/Skoda modelinin tek Markası için geçerlidir. Destek OBDII / EOBD On Çalışma Modu 4. Tam Sistem Teşhisi 5. DTC 6'yı okuyun ve temizleyin. Canlı Verileri Oku 7. Destek Veri İncelemesi 8. Destek Yağ sıfırlama ve SAS Sıfırlama 9. Verileri Yazdır işlevi, tarama aracı veya özelleştirilmiş test raporları tarafından kaydedilen tanılama verilerini yazdırmanıza olanak tanır. 10. Akü voltajı testi, motor çalıştırıldığında tarama aleti ile OBD portlu akü voltajını almanızı sağlar. 11. Kullanıcı bu aracı çalıştırırken arama yapmak için DTC Kitaplığı. 12. Silikon Tuşlarla Kullanımı Kolay 13. USB2.0 Üzerinden Tam Hız Yükseltme 14. 4.0"TFT LCD, 480 * 320 Piksel 15. Çoklu dil : İngilizce, Almanca, Hollandaca, ispanyolca, Fransızca.Özellikleri*32 mm (L x W x H) İçeriği : VAWS V1 101 187.5*9 ~ 18 V Çalışma Akımı : 150m A@12 V(Tipik) Güç Tüketimi : 1.8 W(Tipik) Boyutlar 2.8"LCD LCD, 320*240 Piksel Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 50°C Depolama Sıcaklığı : -20°C ~ 70°C Çalışma Gerilimi : Ekran : .0 Ana Ünite Kullanım Kılavuzu Ana Kablo USB Kablosu TF Kart Naylon taşıma kılıfı.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin