.

.

Ayak küvet Ayak Banyosu spa küvet Pedikür küvet Profesyonel ayak İliklerine küvet Ayak spa Kova Ayak emmek Ayak küvet Masaj (Boyut:

Ayak küvet Ayak Banyosu spa küvet Pedikür küvet Profesyonel ayak İliklerine küvet Ayak spa Kova Ayak emmek Ayak küvet Masaj (Boyut:

₺ 173.70

Stokta
Mağazada

●Tımar : Ayaklarınızı ayak banyosuna batırmak, nasırların çıkarılmasını ve tırnakların kesilmesini kolaylaştırabilir. ●Aile ve arkadaşlar için harika bir hediye, sağlıklı bir yaşam tutun.Pedikür, Detoks veya herhangi bir Ayak Bakımı için mükemmeldir. ●Gevşeme : Ayaklarınızı ayak banyosuna batırmak, gevşemenize ve aşırı çalışan ayaklarınızın gevşemesine yardımcı olmanın etkili bir yoludur. ●Ayak emmek küvet Boyutu : yaklaşık. 40 * 40 * 32 cm. ●ayak banyosu küvet Malzemesi : ayak banyosu Selvi. ●Bu ayak havzası, ayak ıslatma için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.Kova, rahatlık ve uzun boylu olmak için ayaklarınızın şekline uyacak şekilde şekillendirilmiştir, böylece tüm ayaklarınızı ve ayak bileklerinizi ıslatabilir ve yıkayabilirsiniz.Tüm gün ayakta olan varsa, ayaklarınızı iyi rahatlatıcı bir emmek gerekir.Sadece bir ayak ıslatma veya detoks solüsyonunu kovaya karıştırın veya kendi tarifinizi kullanın.Malzeme : ayak küvet ahşappaket şunlardır : 1 * ayak banyosu,1 ayak küvet masaj●Renk farkı hakkında : Nedeniyle ışık ekran gibi faktörlere, renk farkı olacak.●Müşteri hizmetleri hakkında : Tam geri ödemeyi destekliyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.● Herhangi bir öneriniz varsa, size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bir mesaj bırakın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin