.

.

Polıphılı 24 Adet Kısa Yanlış Ayak Tırnaklarını Ayna Saf Renk Tam Kapsama Sahte Ayak Tırnak Sanat Renkli Yaz Tasarım (Altın)

Polıphılı 24 Adet Kısa Yanlış Ayak Tırnaklarını Ayna Saf Renk Tam Kapsama Sahte Ayak Tırnak Sanat Renkli Yaz Tasarım (Altın)

₺ 20.97

Stokta
Mağazada

İçerik : Çoğu ayak parmağına uyan 12 farklı boyut vardır, boyut başına 2 adet, tamamen 24 adet yanlış ayak tırnağı, 1 adet mini dosya ve bir sayfa rastgele tırnak stickers.It sahte tırnakların sayısına göre her ayak parmağı için doğru boyutu izlemek ve seçmek kolaydır.Kullanımı Kolay : Manikür yaptırmanın en kolay yolu budur.Salon dükkanında 1 saat yerine evde birkaç dakikanızı ayırıp tırnaklarınızı yapabilirsiniz.Sadece çivi, doğru boyutu onları saniye yanlış çivi ve basın koymak için tutkal ya da yapıştırıcı uygulayın.En az bir hafta sürebilir ve tekrar kullanılabilir.Amaçlar : Partiler, düğün, cosplay, kostüm topu, yaz plajı, günlük yaşam vb.Göre tırnaklarınızda farklı stil seçebilirsiniz.İsterseniz, her gün stilinizi değiştirebilirsiniz.Malzeme : Yanlış tırnaklarımız, çevre dostu yeşil olan yüksek kaliteli bakire ABS plastikten yapılmıştır material.No zehirli ve kokulu.Daha da önemlisi, tırnaklarınıza veya vücudunuza zarar vermez.Hediye : Festivallerde karınız, kız arkadaşınız, anneniz, kız kardeşiniz veya kızınız için harika bir hediye olmalı.Ve onlar için manikür yaparsanız süper tatlıdır.Dosya ve yapışkan tırnağımızla tırnaklarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. 1. Aşağıdaki İçeriği Sağlayacağız : 24 x adet yanlış ayak tırnak ipuçları (boyut başına 2 adet, 12 boyut çoğu ayak parmağına uyar) 1 x mini dosya 1 x rastgele yapışkan tab2. Nasıl kullanılır : Her ayak parmağı için doğru boyutta yanlış çivi seçin.Daha iyi bir uyum için tırnaklarınızı ve takma tırnaklarınızı nazikçe parlatmak için ücretsiz tırnak dosyamızı kullanın.Tırnaklarınızı temizleyin ve temiz ve kuru tutun.Çiviye tutkal veya etiket uygulayın, çivinin kökünden çivinin önüne bir dilim takın ve saniyeler boyunca üzerlerine bastırın.Gerekirse ve yapılırsa yeni tırnaklarınızı kesin ve şekillendirin. 3. Durumlar : Partiler, düğün, cosplay, kostüm topu, yaz plajı, günlük yaşam vb. Göre tırnaklarınızda farklı stil seçebilirsiniz. 4. Not : Gerçek renk resimden biraz farklı olabilir nedeniyle aydınlatma efektleri veya farklı ekran ekran.Takma tırnak taktıktan birkaç dakika sonra ayak parmaklarınızı ıslatmamaya çalışın.Müşterilerimizden gelen geri bildirimlere göre tırnakların tırnaklarınızda daha uzun süre kalmasına neden olabilecek kendi yapıştırıcınızı kullanabilirsiniz.Doğru tutkalla boyandıktan sonra tırnaklara yapışması kolaydır ve şeffaf tırnak seti çok doğal görünür.Jel cila veya oje uygulamak yerine harika jel göz alıcı tırnakları kolayca elde edebilirsiniz. 5. Boşaltma yöntemi : Yapışkan Tırnaklar : Tırnaklarınızı 2 dakika ılık suya koyun ve yapışkan tırnaklar çıkarılabilir easier.Do aniden çıkarmayın, bu da tırnağınızda tırnak etiketlerinde bir iz bırakabilir surface.In bu durumda, kalan tırnak etiketlerini suyla da temizleyebilirsiniz.Tırnak Tutkalı : Tırnak sökücü kullanın.Asla yanlış tırnakları kırmayın veya çekmeyin.Bu doğal tırnaklarınıza zarar verebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin