.

.

5D Elmas Boyama by Numbers Kiti, DIY Yuvarlak Resim Kristal Rhinestone Sanat Zanaat Resim Malzemeleri Ev duvar dekoru, Demon11.

5D Elmas Boyama by Numbers Kiti, DIY Yuvarlak Resim Kristal Rhinestone Sanat Zanaat Resim Malzemeleri Ev duvar dekoru, Demon11.

₺ 23.97

Stokta
Mağazada

【UZAY ZAMANINI ZENGİNLEŞTİRİN】 Elmas boyama kitleri size farklı bir yaşam tarzı sunar.Uygulamalı yeteneğinizi geliştirin ve aile için iyi bir deneyim olun, stresi azaltmayı, duygusal uyumu öğrenin.Tuval Boyutu : 11.8 × 11.8 İnç. 【YÜKSEK KALİTE】 Elmas sanat boyama yüksek net baskı tuval, su geçirmez, kalınlaşma, çevre korumalı, yumuşak ve katlanması kolay değildir. 【BENZERSİZ GÜZELLİK】 Elmas resim,oturma odanızı,yatak odanızı, ofisinizi ve farklı dekorasyon stiline uymak istediğiniz her yeri dekore edebilir. 【MÜKEMMEL HEDİYE】 Elmas dotz kitleri yetişkinler için değil, aynı zamanda kuru ve kuru için de uygundur.children.So doğum günü ve festivaller için mükemmel bir hediye, Arkadaşlarınıza,ailelerinize ve iş arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. 【100 % İADE VEYA RESUND】 No endişe, 5 D DIY elmas boyama aldığınızda %100 % memnun değilseniz, bir geri ödeme veya yeni bir paket verilecektir.Merhaba Canım, Hiç elmasla boyadın mı?DIY elmas boyama, çizim odanızı ,yatak odanızı, ofisinizi ve diğer yerleri yapabileceğiniz en popüler etkinliklerden biridir vivifying.It size farklı bir yaşam tarzı verebilir.Bunu seveceksiniz eminim.10.8 X 10.8 İnches Package İçerir (elmas) dan * Boyutu : 1 Cep*1 Yüksek baskı tuval cep Renkli yuvarlak elmas cep*1 elmas tepsi cep*1 puan elmas kalem sistemi*mud DİY elmas resim adımları Resim : 1 ÖZELLİKLER : yabancı ortak : erişim tuval, taklidi.Ambalajı açın ve tuvalden, elmastan ve aletlerden çıkarın. 2.Elmasların kod numarasını ve ilgili sembolü kontrol edin. 3.Elmasları, tuvalin ilgili sembolüne, bitene kadar kalem veya cımbızla yapıştırın. 4.Tüm sembol alanları elmaslarla sıkıştıktan sonra ,üstüne birkaç kitap koyun, daha sıkı bir şekilde bırakın. 5.Tebrikler, çerçevelenip evinizi dekore edebilirsiniz!IPUÇLARI : Biz satmak reçine elmas,yarı-bitmiş ürünler,çerçeveleri dahil değildir.Bu DIY elmas boyama,bitmiş değil.Bunu tek başına yapmalısın.Notlar : 1. Viskozitenin azalması durumunda çok fazla bitmemiş tuval alanını açığa çıkarmayın. 2. Ellerinizi ve tuvalinizi temiz ve kuru tutun. 3. Kırışmayı önlemek için tuvali katlamayın. 4. Rhinestones, yanlışlıkla yutulmasını önlemek için 5 yaşın altındaki çocuklardan uzak tutun.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin