.

.

Ranvo VR Gözlük Kabuk, Anti Sonbahar Rahat Darbeye Dayanıklı VR Gözlük İçbükey Tasarım Çizilmeye Dayanıklı Ev için (Gri)

Ranvo VR Gözlük Kabuk, Anti Sonbahar Rahat Darbeye Dayanıklı VR Gözlük İçbükey Tasarım Çizilmeye Dayanıklı Ev için (Gri)

₺ 245.70

Stokta
Mağazada

UYGUN BOYUT : Görev 2'ye göre mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Vücudunuzla mükemmel uyum sağlar, bu nedenle koruyucu kapağın kolayca düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.YÜKSEK KORUMA : tüm yuvarlak koruma, şok emme ve düşme önleme, darbe kuvvetini etkili bir şekilde dağıtabilir ve VR kabuğunu yakından koruyabilir.Arkadaşlarınızla daha iyi paylaşabilirsiniz.ANTİ KAYMA : VR gözlüklerin silikonu içbükey bir tasarıma sahiptir ve kenar, kaymayı önleyen ve cilde zarar vermeyecek bir kenar tasarımını benimser.YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : VR kabuğu, rahat ve dayanıklı, yumuşak ve cilt dostu olan ve hızlı bir şekilde yıkanıp kurutulabilen yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmıştır.Isı dağılımı : VR gözlük gövdesi güvenli termoplastikten yapılmıştır ve oyun sırasında kesintisiz ısı dağılımını sağlamak için 4 anahtar parçada havalandırılmıştır.Özellik : 1. Isı dağılımı : VR gözlük gövdesi güvenli termoplastikten yapılmıştır ve oyun sırasında kesintisiz ısı dağılımını sağlamak için 4 anahtar parçada havalandırılmıştır.2. ANTİ KAYMA : VR gözlüklerin silikonu içbükey bir tasarıma sahiptir ve kenar, kaymayı önleyen ve cilde zarar vermeyecek bir kenar tasarımını benimser.3. YÜKSEK KORUMA : tüm yuvarlak koruma, şok emme ve düşme önleme, darbe kuvvetini etkili bir şekilde dağıtabilir ve VR kabuğunu yakından koruyabilir.Arkadaşlarınızla daha iyi paylaşabilirsiniz.4. YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : VR kabuğu, rahat ve dayanıklı, yumuşak ve cilt dostu olan ve hızlı bir şekilde yıkanıp kurutulabilen yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmıştır.5. UYGUN BOYUT : Görev 2'ye göre mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Vücudunuzla mükemmel uyum sağlar, bu nedenle koruyucu kapağın kolayca düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Nasıl Kullanılır : Kutunun dışındaözelleştirme : Öğe Türü : VR Gözlük Silikon Koruyucu kapakmalzeme : silikonuygulanabilir Modeller : Görev 2 ana bilgisayarı için uygun Paket Listesi : 1 x Silikon Kılıf.

Karakterislikler teklif

Item Type:
VR Glasses Silicone Protective Cover
Material:
Silicone
Applicable Models:
Suitable for Quest 2 host
Package List:
1 x Silicone Sleeve :

Alıcılar da seçin