.

.

ZWYSL Şeffaf Plastik Masa Örtüsü Kapağı 1.5/2mm Silinebilir Güçlü PVC Su Geçirmez Masa Koruyucu Yemek odası Masası Masası (Renk:

ZWYSL Şeffaf Plastik Masa Örtüsü Kapağı 1.5/2mm Silinebilir Güçlü PVC Su Geçirmez Masa Koruyucu Yemek odası Masası Masası (Renk:

₺ 265.68

Stokta
Mağazada

♦ Su ve Yağ Direnci : Deformasyon yok, büzülme yok, çözgü yok, sararma yok, ısı direnci, yaşlanma direnci, ağır basınç direnci, uzun ömürlü, bükülme belirtisi yok. Material Malzeme : Çevre dostu PVC hammaddelerinin kullanımı keskin kokular üretmeyecek ve size bir ortam sağlayacaktır. Masayı Koruyun : Masanın cilalanmasını önleyin, masanın uzun süre yeni bir masa gibi görünmesini sağlayın ve masayı temiz tutun. Clean Temizlemesi Kolay : Temiz, çizilmeye karşı dayanıklı, bir bezle silin. ♦ Uygulama Alanı : Yemek masası, cam, mermer, sehpa ve sehpa, TV dolabı, tuvalet masası, komodin, tezgah vb.Marka : ZWYSL-masa üstü mat sıvamış ve herhangi bir masa üstü korumak için, PVC mat piyasadaki en Şeffaf mat masa, masa, masa örtüsü ve mobilya masa üstü, daha kaliteli ve daha az koku bana bir Ürün ismi : Tablo/Koruyucu Şeffaf masa Örtüsü/Çay Makinesi Masa Mat Material : PVCColor : şeffaf Şekil : rectangle Packing : roll Thickness : 1.5 mm, 2.0 mm, 3.0 mm Product Fonksiyonu korumak basık olabilir : / Hızlı flat Cleaning Yöntem geri uzun bir süre için sürtünme dirençli / çizilmeye dayanıklı / Ses emici / dayanıklılık / Su / yağ geçirmez / anti-haşlanma / yalıtım yok, sararma : doğrudan su ve bezle (deterjan kullanılabilir) Durulayın, aynı zamanda koku problems Style basit ve şık bana bir Paket İçeriğini çözmek : olabilir : 1 X PVC masa Tips1 Ürün bana mat. Tezgah koruması için bir çözüm sağlar2. Seçilen boyut kullanılan alanı kapsayabilir ve kullanılan alana yakından uyabilir3. Buzlu stil size puslu bir güzellik verecek ve hayatınızın dokusunu geliştirecek4. Ürün malzemesi çevre dostu PVC'dir.Malları aldıktan sonra, biraz koku hissederseniz, lütfen deterjan kullanabileceğinizden ve suyla durulayabileceğinizden emin olun, aksi takdirde doğal olarak kullanıldığında koku kaybolur [Servis] Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya diğer boyutları özelleştirmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, biz size hizmet etmekten mutluluk duyarım.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin